HaberlerTurkcell Fatura Ödeme
Turkcell Fatura Ödeme

Turkcell Fatura Ödeme

Cep telefonu kullanan herkesin faturalı veya eski adıyla kontörlü hatları bulunmaktadır. Bunları kullanmak için ödeme yapma gerekmektedir. Kontörlü hatta konuşmak için aldığın kontör kadar konuşurken, faturalı hatta konuşulan kadar ödenmektedir. Bu sayede isteyen istediği şekilde konuşma, mesajlaşma veya cepten internete girme hakkına sahiptir. Faturalı kullanan hat sahipleri bunları ödemek için birçok yöntem kullanmaktadır. Bunlardan birisi ise Türkcell fatura ödeme işlemidir. Bu işlemde Türkcell hattı olan kişiler yararlanmaktadır. İnsanların fatura ödemelerinde kolaylık sağlamaları için birçok fatura ödeme işlemi çıkarılmıştır. Bu ödeme işlemleri sayesinde fatura ödemek kolaylaşmaktadır.

 

Türkcell fatura ödeme işlemleri bayilerden, internet sitesi üzerinden, bankaların şubelerinden ve internet şubelerinden ve Türkcell müşteri hizmetlerinden ödeme yapmak mümkündür. Türkcell bayilerinden fatura ödemesi yapmak için fatura ödemesi başvurusu yapılması gerekmektedir. Kullanılan hattın numarası fatura ödeme merkezindeki kişiye bilgisi verilerek fatura tutarı çıkmaktadır. Nakit olarak veya kredi kartı ile fatura ödemek mümkündür. İnternet üzerinden fatura ödemek için Türkcell internet sitesine girerek fatura ödeme sekmesi tıklanmalıdır.

 

Turkcell Fatura Sorgula

Farklı sitelerden de fatura ödeme işlemini yapmak mümkündür. En güvenli yöntem ise Türkcell internet sitesine girerek fatura ödeme sekmesi tıklayarak hat bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Girilen bilgilerin doğru şekilde yazıldığına dikkat etmek gerekmektedir. Bilgilerin doğru olduğunu teyit ettikten sonra çıkan sayfada fatura ve borç sonuçları görülmektedir. İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapılmaktadır. Ayrıca bankaların internet siteleri üzerinden de güvenli şekilde fatura ödeme işlemi yapmak mümkündür. Bir diğer yöntem ise telefondan Türkcell çağrı merkezini arayarak fatura ödeme işlemini tuşlamak gerekmektedir. Ardından kredi kartı numarası ve bilgilerini müşteri temsilcisine ileterek fatura ödemesi yapmak mümkündür.

 

Turkcell Fatura Sorgulama

Türkcell fatura ödeme işlemi birçok yöntemle yapmak mümkündür. En güvenli yöntemler arasında bayiden ödeme ve Türkcell internet sitesi üzerinden ödeme yapmak mümkündür. Ayrıca bankaların şubelerinden ve bankaların internet sitesi üzerinden de güvenli fatura ödeme işlemi yapmak mümkündür. İnternet sitesi üzerinden yapılan ödemelerde kredi kartı bilgileri kullanılmaktadır. Güvenli bir alışveriş için muhakkak güvenli sitelere bilgiler verilmelidir

 

Faturalar günümüzde internet üzerinden de ödendiği için artık birçok kişi bu konudan faydalanabilmektedir. Günümüzde birçok kişi çoğu işlemlerini internet üzerinden de gerçekleştirebilmektedir. Bu tür konularda ise ödenmesi gereken okul harçlıkları, telefon faturaları ya da birçok ödenmesi gereken işlemleri de internet üzerinden kısa süre içersinde halledebilmektedirler. Eskiden olduğu gibi herhangi bir faturanızı ödemek için sıralara girmeye ya da çarşılarda ve şehirde birçok yeri ve telefon bayilerini ziyaret etmeniz de gerek kalmamaktadır. Bu tür konularda ise hizmet veren bir online fatura ödeme sitesi sayesinde bu işlemlerinizi evinizden yada iş yerinizden kısa süre içersinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura ödemesi konusunda ise bir kaç örnek vermemiz gerekir ise turkcell fatura ödeme konusunda telefon faturanızı kısa süre içersinde ödeyebilirsiniz. Bununla beraber ise vodafone fatura ödeme fırsatı ile beraber avea fatura ödeme işlemlerinizi de internet üzerinde kısa süre içersinde ve basit bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bahsettiğimiz onlinefatura ödeme sitesini ziyaret etmek ve daha çok bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken öncelik ile www.myfaturaodeme.com adresindeki web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır diye de düşünüyorum.

 

Turkcel Faturalarınızı:
 

444 0 532 Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp Sesli yanıt sisteminden Turkcell Şifrenizi tuşlayarak,
Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne FATURA yazıp 8888 ’e göndererek,
7578888 FaturaCepte Sesli yanıt sistemini ücretsiz arayarak,
www.turkcell.com.tr adresinden, Online İşlem Merkezi’ne giriş yaparak,
Digiturk Kanal532’den Turkcell Şifre’nizi tuşlayarak,
Cihazınızdan wap.turkcell.com.tr adresinde yer alan WAP İşlem Merkezine girdikten sonra "Fatura" menüsüne tıklayarak fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz